Podsumowanie sezonu

Piłkarze Lech Czaplinek w minionym sezonie zostali wicemistrzami V Ligi zajmując 2 miejsce które dało im możliwość występów w IV Lidze w przyszłym sezonie. Bardzo dobra formę utrzymywali do 22 kolejki wygrywając 16 meczy, remisując 3 i przegrywając 3. Pod koniec sezonuforma nico spadła i przegrywaliśmy praktycznieco drugi mecz. Niestety nie udało się nic osiągnąć w Pucharze Polski, kończąc te rozgrywki już w pierwszym meczu w trzeciej rundzie ulegając Jeności Tuczno 1:3. W finale Kotwica Kołobrzeg wygrała 2:0 z Gwardią Koszalin. Najlepszym strzelcem Lecha został Tomasz Tomczak strzelając 25 goli przebywając na boiskach około 2708 minut co daje 1 gola na każde108 minut ze średnią 0,8 gola na mecz.

Niżej przedstawiamy strzelców:

25 - Tomczak Tomasz

12 - Suska Damian

5 - Górniak Maciej

4 - Kibitlewski Paweł

3 -Kibitlewski Piotr,Tomczak Marcin

2 -Lewandowski Damian

1 - Kuzio Adrian, Woźniak Bartłomiej, Jurewicz Paweł, Kotłowski Filip, Gałosz Łukasz